Filozofia

Nie poprzestajemy tylko i wyłącznie na dostarczaniu Klientom wysokojakościowych profili PVC. Poprzez profesjonalny serwis marketingowy, działania wspierające sprzedaż oraz doradztwo dla architektów mamy swój wkład w ich sukcesy akwizycyjne.

Od początku współpracy wspieramy naszych Partnerów w rozwoju ich działalności. Pomagamy przy uruchamianiu linii produkcyjnych, w doborze maszyn i narzędzi, udzielamy fachowych porad.

filozofia_kbe

Skuteczni możemy być tylko wtedy, kiedy wspieramy pozycję rynkową naszych Klientów – oto nasza filozofia.

Ponadto, w trosce o środowisko, stosujemy nowatorską formułę, polegającą na zastąpieniu związków ołowiu stabilizatorami na bazie cynku i wapnia. Dzięki temu nasze okna są ekologiczne oraz bezpieczne dla ludzi. Można je w całości poddać recyklingowi. W ten sposób wtórnie wykorzystywane są nie tylko stare okna, lecz także wartościowe materiały, które pozostały z produkcji.

KBE

KBE to wiodąca marka na rynku systemów okiennych i drzwiowych z tworzyw sztucznych. Zindywidualizowana obsługa Klienta, krótkie terminy dostaw oraz innowacje techniczne doprowadziły ją do pozycji lidera wśród systemów profili PVC w Europie.

Kontakt

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Profine Polska Sp. z o. o.
ul. Strachowicka 40
54-512 Wrocław

Telefon: +48 71 347-11-60 do 63
Fax: +48 71 354-71-62
E-mail: biuro@profine.pl

Back to Top