KBE System 88 AluFusion

KBE System 88 AluFusion

KBE System 88 AluFusion

Brak komentarzy do KBE System 88 AluFusion

Okna AluFusion wyznaczają nowy kierunek w zakresie stabilności i izolacji termicznej. Unikatowe połączenia aluminium z tworzywem sztucznym pozwoliło wykorzystać zalety obu materiałów. Bezpośrednie połączenie profili PVC z funkcyjnym profilem aluminiowym sprawia, że zbędne staje się stosowanie listwy przyszybowej. Funkcję statyczną przejmuje profil aluminiowy, który zapewnia wyjątkową stabilność. W większości przypadków nie trzeba stosować wzmocnienia stalowego. Za izolacyjność termiczną odpowiedzialny jest profil PVC, którego współczynnik przenikania ciepła jest lepszy niż w przypadku tradycyjnych okien aluminiowych.

  • System z nowoczesnymi nakładkami aluminiowymi – na zewnątrz optyka aluminium, wewnątrz klasyczne białe tworzywo sztuczne PVC;
  • Wyjątkowa stabilność, znakomita statyka – konstrukcje wielkogabarytowe do 2,6 m wysokości;
  • Zastosowanie szyb specjalnych – 26 mm i 38 mm;
  • Znacznie lepsza izolacyjność termiczna w porównaniu z oknami  aluminiowymi – wartość współczynnika przenikania ciepła Udo 1,1 W/(m2k);
  • Nakładki dostępne w dwóch różnych wariantach optycznych – nieograniczone możliwości doboru kolorystyki;
  • Okna AluFusion są stabilizowane bezołowiowymi związkami cynkowo-wapniowymi Greenline i podlegają procesowi recyclingu.

KBE

KBE to wiodąca marka na rynku systemów okiennych i drzwiowych z tworzyw sztucznych. Zindywidualizowana obsługa Klienta, krótkie terminy dostaw oraz innowacje techniczne doprowadziły ją do pozycji lidera wśród systemów profili PVC w Europie.

Kontakt

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Profine Polska Sp. z o. o.
ul. Strachowicka 40
54-512 Wrocław

Telefon: +48 71 347-11-60 do 63
Fax: +48 71 354-71-62
E-mail: biuro@profine.pl

Back to Top